fbpx
Pompa Ciepła Premium Stiebel Eltron

 Kolejny sprawnie zrealizowany projekt HYDRO

Stiebel Eltron PREMIUM Nasz zespół HYDRO niedawno zakończył instalację Stiebel Eltron. Pompy Ciepła Model HPA-O 13 C Premium w jednym z domów województwa Lubuskiego!

Pompa Ciepła Premium Stiebel Eltron to bardzo wydajne ale i zarazem wymagające urządzenie.

Na początku nasza ekipa zajęła się dokładnym zbadaniem domu, aby określić najlepszą lokalizację do instalacji Pompa Ciepła Premium Stieble Eltron. Po dokładnym zaplanowaniu projektu przez naszych kolegów przystąpiliśmy do instalacji, która nie była dla nas większym wyzwaniem. Urządzenie zostało przez nas ustawione w wyznaczonym miejscu, zgodnie ze specyfikacją producenta. Następnie podłączone do kolektorów gruntowych i instalacji wodnej w domu. Po podłączeniu Pompy Ciepła Premium Stiebel Eltron zespół zajął się sprawdzeniem czy działa ona prawidłowo. Ostatecznie przeprowadziliśmy szereg testów, aby upewnić się, że pompa działa poprawnie i efektywnie. Nasza praca zakończyła się z pełnym sukcesem. Pompa Ciepła Premium Stiebel Eltron Model HPA-O 13 C działała bez zarzutu, dostarczając energię cieplną do domu w bardzo wydajny sposób. Klienci byli zadowoleni z naszej pracy i zachwyceni efektami instalacji, a zdjęcia już gotowej instalacji widzą Państwo poniżej. Teraz czekamy na Twój telefon aby wykonać taką instalację i zrobić podobne zdjęcia u Ciebie!

A może pompa ciepła do podgrzewania wody w basenie … hym …?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi realizacjami. Na tak dobrze wykonaną robotę aż chce się patrzeć 😉

Jako zespół HYDRO jesteśmy dumni z tej instalacji i zadowoleni z faktu, że mogliśmy pomóc w dostarczeniu energii odnawialnej do domu naszych klientów.

Jeśli masz pytania związane z technologią, dostępnością lub wyceną, chętnie na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z Nami

Pompa-Ciepla-Premium Stiebel Eltron Hudro www.hydrogorzow.pl
Pompa Ciepla Premium Stiebel Eltron Hudro www.hydrogorzow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *